Zomer Challenge

05 juli 2020


Door de uitbraak van het coronavirus wonen studenten weer bij hun ouders, zijn vakanties geannuleerd, en dreigt een lange, saaie zomer… Daarnaast is er bij onze leden na een periode van weinig sociale contacten en nauwelijks kunnen sporten behoefte om met vrienden en familie te tennissen. Gelukkig kunnen we inmiddels, ook al is het onder bepaalde voorwaarden, de tennisbaan weer op!  

Dus ben je (of ken je) iemand die graag in de zomer buiten sport (met jou?), dan is de Zomer Challenge zeker een mooi initiatief!  

Voor twee geeltjes (50 euro) kan je vrienden en familie aanmelden om bij ons onbeperkt te tennissen in de maanden juli t/m september! Uiteraard zijn ook andere niet-leden van harte welkom. Hierna houdt dit lidmaatschap automatisch weer op, maar uiteraard kan ook besloten worden om lid te worden van onze vereniging.  

Deelnemers aan onze Zomer Challenge kunnen:

  • Kennis maken met tennis c.q. hun oude tennisliefde weer oppakken;
  • Onbeperkt vrij spelen;
  • Sociale contacten opbouwen/onderhouden op en naast de tennisbaan. 

Kortom, de Zomer Challenge is dé ideale mogelijkheid voor sportievelingen om de zomer door te komen!  

Voor meer informatie of aanmelden, mail naar [email protected]

Wil je in deze maanden ook lessen volgen? Mail dan ook naar [email protected]

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 588 0484

LTC Soestdijk

Schrikslaan 1-3
3762 TA Soest